גרניט וקוורץ טבעי

גרניט הוא סלע, שהתגבש מחומר מגמטי בפנים כדור הארץ בתהליך ארוך וממושך. הוא מורכב משלוש קבוצות עיקריות של מינרלים: קוורץ, פלדספר ומיקה, צבעו של הסלע תלוי בחלק היחסי של כל אחד מהמרכיבים האלה.

קוורץ הינו סלע שמאופיין בשקיפותו הזכוכיתית ומנגד בחוזקו המשתווה לפלדה. מידת הקשיות של השניים מאפשרת יישומים יוצאי דופן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית.

משטחי הגרניט והקוורץ מתאימים מאוד כמשטח למטבח, שולחנות, דלפקים, חיפויי קיר, אמבטיות מיוחדות ועוד.

גרניט וקוורץ טבעי

תכונותיה של אבן הגרניט

הצבעים העשירים של אבני הגרניט, כמו גם המרקמים הייחודיים שנוצרים בעקבות תהליכים טבעיים וארוכי טווח, ממקמים את האבן הזו כאחת האבנים היותר נחשקות לעיצוב הבית או המשרד.
ניתן לשלב את צבעיה המגוונים עם כל צבע של ריהוט או של קיר.
כאשר מבצעים ריצוף לבית, ניתן לשלב אותה עם צבעי הריהוט, וכאשר מבצעים חיפוי לקירות, ניתן להשתמש בה לטובת חיפוי של קיר שלם, או אף בתור חיפוי חלקי, המשולב עם צבעי הקיר הקיימים.
כך היא הופכת להיות פריט עיצובי משלים, ומעניקה לחדר נופך יוקרתי.

שיש גרניט

  • גרניט הוא חומר קשה במיוחד ובעל מראה סולידי ויציב, גרניט היא בעלת טקסטורות ייחודיות ומעניינות, ולכן יכולה לשמש גם כתוספת עיצובית לבית או למשרד.
   ניתן להשתמש בה לטובת ריצוף לבית, חיפוי קירות חיצוני, חיפוי קירות פנימי ואפילו לטובת מדרגות לבית.
   כמו כן, יכולה להשתלב בכל חלל – חיצוני או פנימי.
   למשל, ניתן להשתמש בשיש גרניט משולב עם שיש או עם אבן טבעית אחרת כאשר מבצעים חיפוי לקירות, וליצור קיר בעל מראה עשיר ומעניין.
  • גרניט הנו שיש ייחודי מבחינה עיצובית.
   כלומר, משטח השיש גרניט שהזמנתם לעיצוב חלל הבית שלכם יהיה ייחודי מהסיבה שהוא עשוי מאבן טבעית ולכן לא תהיה את אותה דוגמה של שיש גרניט לאחרים.
סניפים - שיש דן
לפניות, שאלות ותיאום פגישות

לפניות, שאלות ותיאום פגישות:

לפניות, שאלות ותיאום פגישות

atlasplan atlasplan