קולקציית ROUGH

בשנים האחרונות ניתן לראות שגם בעולם העיצוב הבינו שאי אפשר להתחרות במראה הטבעי, והבחירה במשטחי שיש טבעיים למטבח שכיחה וגוברת.
יותר ויותר אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים מעצבים את החלל שלהם בעזרת חומרים שמקנים לחלל מראה טבעי באמצעות שימוש בגרניטים בעלי עיבוד גס, מחוספס, מט, מוברש שמקנה לאבן תחושה של עומק, טבע ולחלל המטבח מראה יוצא דופן. אנו שמחים להציג בפניכם את קולקציית אבני ה- ROUGH שלנו:

הבחירה באבן טבעית במטבח, ריצוף, קירות ולמעשה בכל חלל בבית, גורמת לתחושה העיצובית בבית להיות בעלת חיים, אופי ויופי.

לאבן מעלות ותכונות רבות, כאשר אחת התכונות מהבולטות של האבן היא יכולת החידוש והשימור של האבן לטווח הארוך. בנוסף, תחום העיבוד לאבן הולך ומתפתח כך שכיום מתאפשר יצירת סגנונות נראות ותחושה שונים לאותו חומר מסוים.

ההבדל הניכר בין סוגי העיבודים השונים הוא למראית עין, ואנו כמובן מזמינים אתכם למגרש לוחות השיש שלנו להתרשמות חוויתית מחומרים ועיבודים יוצאי דופן.

בתמונות אלו ניתן לראות מעט מתחושת העיבוד המחוספסת של קולקציית אבני המט שלנו:

שיתוף פעולה בסט צילומים עם הסטייליטית נורית קריב ובית הקפה "בנדיקט" 

הקולקצייה מביאה עמה משב רוח רענן לעולם עיצוב הפנים עם משטחי שיש למטבח בעיצוב טבעי וגס המיוצרים מחומרים טבעיים כמו ברזל, בטון, עץ או אבנים מוברשות.

חשוב ומומלץ כל עיבוד וכל אבן טבעית לראות במציאות. תחושת העיבוד המוברש על משטחי השיש למטבח מתבטאת בנראות הלוח במראה שאין שני לו.

במגרש לוחות השיש למטבח שלנו תוכלו לראות מגוון סגנונות, וכל הדגמים והגוונים במגוון עיבודים אשר מתאימים לסוגי עיצוב מטבח רבים ומגוונים, ובנוסף השיש הטבעי מייחד כל מטבח למראה שונה ומיוחד משלו.

משטחי שיש מסוג זה יעניקו לכל מטבח מראה טבעי ומלא חיים המשלב רמת גימור גבוה ואיכות בלתי מתפשרת.

לוחות גרניט וקוורץ למטבח, בעיבוד מט, במגוון סגנונות, גוונים וטקסטורות מחכים לכם באולמות התצוגה של שיש דן.
אז אם אתם אנשים שאוהבים עיצוב טבעי, מתוחכם, מיוחד ומעדיפים לעבוד עם החומרים האיכותיים ביותר, קולקציית 
ROUGH החדשה היא ללא כל ספק הקולקציה בשבילכם.